O firmie

Firma LEXLUK

Firma LEXLUK Sp.zo.o.Sp.k. prowadzi działalność od 2014 roku w branży rozliczeń czasu pracy kierowców, szkoleń w dziedzinie transportowej oraz doradztwa we wszystkich dziedzinach transportu.

Nasza kadra

Nasza kadra to specjaliści w dziedzinie prawa transportowego oraz prawa pracy posiadający tytuły mgr prawa oraz doświadczenie w branży transportowej , byli inspektorzy, osoby posiadające certyfikaty zarządzającego transportem rzeczy i osób.

Współpraca

Współpracujemy z kilkuset przedsiębiorstwami transportowymi na terenie całego kraju. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie wg bieżących potrzeb i zakresu działalności transportowej. 

Obsługa klienta

Obsługa klienta w naszej firmie jest w całości kompleksowa: zatrudnienie, akta osobowe, szkolenia w tym bhp, okresowe, kwalifikacyjne do prawa jazdy wraz z badaniami, szkolenia wewnątrz firmowe, audyty, rozliczenie kompleksowe czasu pracy kierowców pod względem wynagrodzeń oraz pod względem kontroli PIP i ITD oraz reprezentacja klienta podczas tych kontroli, certyfikacja przewoźników – certyfikat kompetencji zawodowych przewóz osób i rzeczy. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem m.in. 24h/dobę poprzez telefon interwencyjno-dyżurny, z którego mogą korzystać również kierowcy w razie sytuacji problematycznych. Stawiamy na stałą i stabilną współpracę oraz stałe doskonalenie standardów pracy kierowców naszych klientów. W zakresie szkoleń okresowych i kwalifikacyjnych do prawa jazdy jak i badań współpracujemy z renomowanymi ośrodkami szkoleniowymi oraz lekarzami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje.

Certyfikaty